Tworzenie stron internetowych

Autorskie systemy CMS, Rozwiązania dla firm CRM i nie tylko.

Lista wpisów z działu: Realizacje

Jeden panel dla kilku stron www

Do dotychczasowych realizacji, dołącza aktualnie unikalny projekt łączący możliwość logowania się w jednym panelu, przy jednoczesnej możliwości edycji wielu stron. 

(...)

Czytaj

Przypominajka

Projekt ma na celu umożliwienie przypominania o wizytach pacjentom gabinetu (w zasadzie ich właścicielom) za pomocą:

(...)

Czytaj

Krevetki

Projekt objął przygotowanie wizerunku oraz funkcjonalności strony wizytówkowej gabinetu weterynaryjnego. Sama funkcjonalność aplikacji CMS polega na objęciu modułów: 

(...)

Czytaj

Młyn Wielisław

Projekt polegał na przygotowaniu kompletksowej strony internetowej obiektu hotelowego oraz restauracyjnego. Przygotowanie obejmowało: 

(...)

Czytaj

Fornomiotti

Przygotowanie systemu CMS zarówno dla front jak i back-end’u.

(...)

Czytaj

DIPP - wycieraczki samochodowe

Projekt polegał na wykonaniu autorskiego systemu CMS pod przesłany projekt strony internetowej. Całość prac polegało na wyciągnięciu z innego systemu CMS całego projektu graficznego strony oraz wykonanie autorskiego systemu zarządzania pod czysty projekt.
System posiada:

(...)

Czytaj

Tekiela Bau

Projekt miał na celu utworzenie prostej strony wizytówki z zawartymi podstawowymi modułami do celu zaprezentowania oferty firmy. System zawiera m.in.:

(...)

Czytaj

Znamizaliczysz.pl

Autorski skrypt strony wizytówkowej typu onePage. Wszelkie elementy wraz ze sliderem edytowalne. Podobnie jak elementy pobierane przez facebook i inne portale społecznościowe można zmienić za pośrednictwem serwisu. Skrypt przygotowany pod rozpoczęcie pozycjonowania z poziomu Panelu Administracyjnego.

(...)

Czytaj

Fundacja Cane Corso Rescue Poland

Autorski skrypt CMS wykonany zarówno dla Panelu Administracyjnego jak i renderowania strony. Zastosowane zostały tzw. „Friendly URL” będące już nieodłączną formą dobrych elementów podczas pozycjonowania strony, adresy które można zmienić w każdej chwili poprzez zmianę tytułu wpisu zarówno w dziale blog jak i w zakładkach dotyczących psów do adopcji czy wyadoptowanych. Strona, choć w zasadzie można ośmielić się określić mianem serwisu, cieszy się dodatkowym modułem uzupełniania ankiet adopcyjnych on-line co przyspieszy możliwości czasowe adopcji psów. Wszystkie ankiety wypełnione ankiety zapisane w bazie, można udostępnić wybranej osobie w celu przejrzenia odpowiedzi jakie udzieliła osoba ankietowa lub wydrukować w celach dalszego postępowania. Silnik skryptu posiada także m.in. moduły liczników które liczą unikalne odwiedziny z każdego dnia, miesiąca oraz roku używając do tego adresów IP użytkowników. Ma także dołączony system komentarzy z portalu facebook.com którego licznik pojawia się jeszcze przed wejściem w artykuł. Dzięki temu widzimy jak często komentowany jest każdy z wpisów.

(...)

Czytaj

OSPanel

Projekt systemu CRM wraz z grafiką dla zarządzania dokumentami w wewnętrznych jednostkach OSP w Polsce. System pozwala na zarządzanie własnymi zasobami przez nieograniczoną ilość jednostek które otrzymują hasło bezpośrednio przez administratora. System pozwala na:

(...)

Czytaj

HARTMANN-POWERMIX

Projekt miał zawrzeć przygotowanie autorskiego systemu CMS przygotowanego pod wcześniej przygotowaną szatę graficzną. Początkowo strona powstała w oparciu o darmowy oraz ogólnodostępny system CMS na którym nie spełniała pełnych wymogów właściciela, przez co zdecydował o zleceniu mi przygotowania autorskiego systemu wykonanego specjalnie pod jego wymogi.

(...)

Czytaj

Kalendarz TOZ Jawor

Przygotowanie projektu oraz skład kalendarza A3 dla organizacji Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Jaworze.

(...)

Czytaj