Tworzenie stron internetowych

Autorskie systemy CMS, Rozwiązania dla firm CRM i nie tylko.

Lista wszystkich wpisów

Jeden panel dla kilku stron www

Do dotychczasowych realizacji, dołącza aktualnie unikalny projekt łączący możliwość logowania się w jednym panelu, przy jednoczesnej możliwości edycji wielu stron. 

(...)

Zlecasz tworzenie stron internetowych? Przeczytaj!

Gdy przychodzi moment założenia lub odnowienia swojej strony internetowej (wizytówki, strony informacyjne, serwisy internetowe, sklepy itd.), każdy zachodzi w głowę komu zlecić jej stworzenie i przede wszystkim, jak nie dać się naciągnąć?

(...)

Pozycjonowanie stron www a certyfikat SSL

Pozycjonowanie stron – Z certyfikatem czy bez?

Od pewnego czasu, wielu programistów, webdeveloperów ale przede wszystkim właścicieli stron zastanawia się czy aby jest im niezbędny „ten” certyfikat SSL. Otóż czym jest, w jakim celu jest on masowo instalowany na domenach, czy jest nam potrzebny, czym różni się darmowy certyfikat SSL od płatnego oraz czy strony bez niego będą istniały będą podstawowymi pytaniami na jakie postaram się odpowiedzieć w poniższym artykule.

(...)

Przypominajka

Projekt ma na celu umożliwienie przypominania o wizytach pacjentom gabinetu (w zasadzie ich właścicielom) za pomocą:

(...)

Krevetki

Projekt objął przygotowanie wizerunku oraz funkcjonalności strony wizytówkowej gabinetu weterynaryjnego. Sama funkcjonalność aplikacji CMS polega na objęciu modułów: 

(...)

Młyn Wielisław

Projekt polegał na przygotowaniu kompletksowej strony internetowej obiektu hotelowego oraz restauracyjnego. Przygotowanie obejmowało: 

(...)

Autorski system CMS czy darmowe rozwiązanie?

Autorskie systemy CMS czy jednak darmowe rozwiązania dostępne na rynku?

(...)

Serduszka WOŚP na FB, ale o co chodzi?

Serduszko WOŚP na fb – Od kilku dni dostaję (pewnie jak wielu z Was) w wiadomościach prywatnych serduszka WOŚP z informacją o biciu rekordu udostępnionych serduszek tegoż serca. Nie do końca rozumiałem o co chodzi więc stwierdziłem że się nieco zagłębie a oto co wyszło:

(...)

Fornomiotti

Przygotowanie systemu CMS zarówno dla front jak i back-end’u.

(...)

DIPP - wycieraczki samochodowe

Projekt polegał na wykonaniu autorskiego systemu CMS pod przesłany projekt strony internetowej. Całość prac polegało na wyciągnięciu z innego systemu CMS całego projektu graficznego strony oraz wykonanie autorskiego systemu zarządzania pod czysty projekt.
System posiada:

(...)

Tekiela Bau

Projekt miał na celu utworzenie prostej strony wizytówki z zawartymi podstawowymi modułami do celu zaprezentowania oferty firmy. System zawiera m.in.:

(...)

Skrypt portalu informacyjnego

Przedstawiam gotowy oraz kompletny silnik pod utworzenie swojego prywatnego portalu informacyjnego dzięki któremu można zarobić choćby na reklamach oraz artykułach sponsorowanych. Cały skrypt posiada możliwość podpięcia funkcjonalności pozwalającej na zczytywanie artykułów z innych miejsc w sieci wraz z podaniem źródła z którego pochodzi, po czym wyświetla te informacje za pośrednictwem swojego adresu www. Można więc stwierdzić że jest to samowystarczalny serwis informacyjny ;) 

Koszt kupna gotowego silnika w wersji podstawowej to 1000zł brutto, jeśli zaś chodzi o wykup skryptu na wyłączność, koszt wynosi 3000zł brutto.

(...)

Znamizaliczysz.pl

Autorski skrypt strony wizytówkowej typu onePage. Wszelkie elementy wraz ze sliderem edytowalne. Podobnie jak elementy pobierane przez facebook i inne portale społecznościowe można zmienić za pośrednictwem serwisu. Skrypt przygotowany pod rozpoczęcie pozycjonowania z poziomu Panelu Administracyjnego.

(...)

Fundacja Cane Corso Rescue Poland

Autorski skrypt CMS wykonany zarówno dla Panelu Administracyjnego jak i renderowania strony. Zastosowane zostały tzw. „Friendly URL” będące już nieodłączną formą dobrych elementów podczas pozycjonowania strony, adresy które można zmienić w każdej chwili poprzez zmianę tytułu wpisu zarówno w dziale blog jak i w zakładkach dotyczących psów do adopcji czy wyadoptowanych. Strona, choć w zasadzie można ośmielić się określić mianem serwisu, cieszy się dodatkowym modułem uzupełniania ankiet adopcyjnych on-line co przyspieszy możliwości czasowe adopcji psów. Wszystkie ankiety wypełnione ankiety zapisane w bazie, można udostępnić wybranej osobie w celu przejrzenia odpowiedzi jakie udzieliła osoba ankietowa lub wydrukować w celach dalszego postępowania. Silnik skryptu posiada także m.in. moduły liczników które liczą unikalne odwiedziny z każdego dnia, miesiąca oraz roku używając do tego adresów IP użytkowników. Ma także dołączony system komentarzy z portalu facebook.com którego licznik pojawia się jeszcze przed wejściem w artykuł. Dzięki temu widzimy jak często komentowany jest każdy z wpisów.

(...)

Za darmotylko na fb, czyli jak dajemy się oszukać?

Ostatnimi czasy co jakiś czas dajemy oszukać się osobom które skrupulatnie działając na popularnym portalu społecznościowym jakim jest facebook. Kończy się to tym że bez dłuższego namysłu, będąc ciągle kuszonym propozycjami uzyskania darmowych fantów, klikamy w linki, akceptujemy coś (nie czytając co) po czym nasz profil staje się automatycznym „rozsyłaczem SPAMu”. Oczywiście istnieją także takie profile (czyt. firmy które faktycznie istnieją) które oferując w ramach jakiejś akcji na fb fanty który dostajemy w trybie losowania. Jak się jednak okazuje na 10 takich konkursów może 2 są faktycznie realnymi konkursami a w reszcie tego typu zdarzeniach, nasze konto staje się po prostu zawirusowane. Większość pewnie zapyta jak, otóż w wielu tego typu konkursach należy potwierdzić pozwolenie dla aplikacji do wielu naszych danych profilowych po czym z kolei nasz profil (bez naszej wiedzy) udostępnia różne materiały na profilu, w grupach do których należymy czy wysyła prywatne wiadomości do znajomych.

(...)

Pierwsza grafika w GIMP

Tworzenie stron www:

(...)

Czcionki i pędzle w gimp

Tworzenie stron internetowych – Nowe czcionki i pędzle w GIMP
Wiele osób używających tego programu boryka się notorycznie z problemem przygotowania np. unikalnego tła na którym umieści treść swojej grafiki. Podobnie bywa z dopasowaniem czcionki, program ten po instalacji nie daje nam więcej możliwości w tej kwestii niż te jakie otrzymujemy od systemu na jakim pracujemy. Jak w prosty sposób dodać czcionki oraz pędzle których będziemy mogli używać do tworzenia swoich grafik przedstawiam poniżej:

(...)

Jak usunąć wirusa z fb (facebook.com)

Jak usunąć wirusa z fb.

(...)

OSPanel

Projekt systemu CRM wraz z grafiką dla zarządzania dokumentami w wewnętrznych jednostkach OSP w Polsce. System pozwala na zarządzanie własnymi zasobami przez nieograniczoną ilość jednostek które otrzymują hasło bezpośrednio przez administratora. System pozwala na:

(...)

HARTMANN-POWERMIX

Projekt miał zawrzeć przygotowanie autorskiego systemu CMS przygotowanego pod wcześniej przygotowaną szatę graficzną. Początkowo strona powstała w oparciu o darmowy oraz ogólnodostępny system CMS na którym nie spełniała pełnych wymogów właściciela, przez co zdecydował o zleceniu mi przygotowania autorskiego systemu wykonanego specjalnie pod jego wymogi.

(...)

Kalendarz TOZ Jawor

Przygotowanie projektu oraz skład kalendarza A3 dla organizacji Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Jaworze.

(...)